תאורה
חיפוש
   חיפוש
תאורה לאירועים
תאורה להפקות
תאורה אדרכלית
חדשות התאורה - ארכיון
שותפים לדרך
מגזין התאורה
ניוז ינואר 2012
חדשות החברה
מקסידום MAXIDOME
צור קשר
שם
טלפון
דוא"ל
הודעה
שלח
שירותים  >>  מייזמים

מייזמיםמיזם נולד כמו תינוק... אהבתי הגדולה בעולם התאורה היא לקחת צורך או סיטואציית חיים ולחפש לה סיפור או דרך יצירתית לומר את דברה.

כל פרויקט או מיזם לאומי שביצעתי בחיי היו מלווים בסיפור הלקוח, חזון ומעוף לעבר האופק ופתרון שיצר חיוך ונגע בהמון אנשים שאמרו " זה עשה לי את זה".

שעון המילניום עזריאלי

יוזמה שבאה לייצג את מדינת ישראל כמיצג OUT DOOR לקבלת שנות האלפיים. המיזם הוכרז כלאומי וייצג את מדינתנו בכל העולם.

לצפיה בגלריה לחץ כאן

לפיד הזכרון לרבין

דרך האבל הלאומי חיפשתי דרך להטביע את חותמי האישי על הצער והאובדן העצום של מדינה שלמה.

היות ורבין היה ראש ממשלה וגם שר בטחון, מצאתי לנכון להפוך את מבנה הקריה, שנראה באופן טבעי כלפיד זיכרון, למונומנט מרכזי הנראה למרחוק ומביע הצדעה וכבוד למנהיג.

לצפיה בגלריה לחץ כאן

ארובות חשמל חדרה

מיזם שבא לקשט את יום העצמאות ולהביא את השמחה לכל עם ישראל הנודד בין החגיגות, באהבה מחברת החשמל.

לצפיה בגלריה לחץ כאן

גרף הבחירות ערוץ 10

גרף אינטראקטיבי, אשר נשלט מתוך אולפן השידור בזמן אמיתי והתנשא לגובה של כ-200 מטר על מגדלי עזריאלי. גרף זה הושפע ON LINE מתוצאות הסקרים בשטח והציג את שמות המפלגות והתוצאות LIVE.

לצפיה בגלריה לחץ כאן

טקס המשואות בהר הרצל

בטקס כזה אפילו הרצל לא חזה.

פרויקט ענק של 500 קוביות led screan , מסכי רשת, עשרות קסנונים ופסי קוורץ. שילוב של הטכנולוגיה החדישה ביותר באחת מההפקות הלאומיות הגדולות.

לצפיה בגלריה לחץ כאן

זה בידיים שלנו

בימי המשבר הגדולים של האינתיפאדה והפיגועים הכואבים, יזמה קבוצת עזריאלי בליווי תכנון וביצוע של חברת גיל טייכמן מיזם לאומי אשר הגביר את המוטיבציה והגאווה הלאומית תחת המותג "זה בידיים שלנו" במטרה שהשלווה והשלום יבואו מבפנים.

לצפיה בגלריה לחץ כאן

קסנונים על עזריאלי

פרויקט לחנוכה ביוזמה של קבוצת עזריאלי, החנוכיה הגדולה בעולם, קרניה נישאו לעבר השמיים לטווח של 25 ק"מ וסימלו את הבאתו של אור החנוכה לעם ישראל.

לצפיה בגלריה לחץ כאן

פרויקט למודעות נשים לסרטן השד

כדי להעלות את מודעות הנשים והציבור למלחמה בסרטן השד עלה בישראל מיזם המתקיים בכל העולם ביום 1/10 ובו מאירים בניינים מוכרים וידועים בצבע ורוד.

לצפיה בגלריה לחץ כאן

מרכז המבקרים קוקה קולה

חברת גיל טייכמן הקימה בתוך מרכז המבקרים את חדר המוזיקה בו נבנו כלי נגינה, שעל ידי מגע אדם מאירים ויוצרים אפקטים מרהיבים. בנוסף נבנה חדר אינטראקטיבי בו רוכב המבקר על אופניים תוך כדי שהוא צופה בסרט, במהלך הצפיה דרגות הקושי של העליות והירידות משתנות כמו בסרט וכך גם התאורה והאפקטים.

לצפיה בגלריה לחץ כאן

שידור ערוץ 10 המסך הגדול בעולם

ערוץ 10 רצה להתחבר לבוחרים ולקהל ויצר מיזם חדשות, שידור חי של הבחירות על מסך ענק בכיכר רבין, לב ליבה של תל אביב.

לצפיה בגלריה לחת כאן

שלטים

בעולם הפרסום והתקשורת אנו מחפשים כל העת דרכים חדשות כדי ללכוד את תשומת לב הקהל ולהשאיר בזיכרונו חוויה מיוחדת, המעבירה את המסרים השיווקיים. מכאן צמחה יוזמה בשיתוף משרדי פרסום וחברות מדיה לשילוט בעיצוב תכנון וביצוע של חברת גיל טייכמן בו משתלבת תאורה, טכנולוגיה והעברת המסרים באופן דינאמי וחי. אין גבול לדמיון ולמה שעוד נראה.

לצפיה בגלריה לחץ כאן

גשר המיתרים

"כל העולם כולו דמיון ויצירה", אחד הפרויקטים המרתקים והמאתגרים שעמד בפנינו, לבנות את הגשר על-פי עיצובו של האדריכל סנטיאגו קלטראוה, לכבוד 40 שנה לשחרור ירושלים, תאריך אסטרטגי וחשוב ששמחנו להיות חלק ממנו ולהתמודד עם הקושי והאתגר של שמירה על בטיחות תוך כדי תכנון מדויק של הפרטים שהשלימו את היצירה.

לצפיה בגלריה לחץ כאן

מרוץ הסוסים של אורנג

חברת אורנג' חיפשה דרך לגרום לקהל צעיר להשתתף בחוויית התנסות בטכנולוגיית ה- SMS. אנו באנו עם רעיון למשחק תלת ממדי ומוחשי של תחרות ומרוץ, אשר יצר צורך וחוויה התנסותית בערוץ זה תוך יכולת לתמרץ את הקהל המשתתף. עם טכנולוגיית האינטראקטיב אפילו מרוץ סוסים נצחנו.

לצפיה בגלריה לחץ כאן

דגל האורות של עמותת עלם

פרויקט "דגל אורות התקווה" של עמותת עלם, ביוזמה וביצוע של חברת גיל טייכמן, מוקם בחזית הבניין המרובע של מרכז עזריאלי לקראת יום העצמאות ה-59 למדינת ישראל. בשנים קודמות מוקם הדגל על בניין עיריית תל אביב ובחדרה. ע"י שליחת הודעות SMS הועצמו אורות הדגל.

לצפיה בגלריה לחץ כאן

 

 

 

 

Signed by
  עמוד הבית | מפת האתר | דרושים | צרו קשר | אדריכלים  

חברת גיל טייכמן הינה חברת התאורה הגדולה והמתקדמת בארץ ובעולם בתחומים
תאורה לאירועים ,מסכי לד,עיצוב תאורהתאורה אדרכלית ,אספקת חשמל וגנרטורים, תאורה למופעים
ובמות
,תאורה לחתונות ,מופעי לייזר ומולטימדיה ,לימודי תאורה .