תאורה
חיפוש
   חיפוש
תאורה לאירועים
תאורה להפקות
תאורה אדרכלית
חדשות התאורה - ארכיון
שותפים לדרך
מגזין התאורה
ניוז ינואר 2012
חדשות החברה
מקסידום MAXIDOME
צור קשר
שם
טלפון
דוא"ל
הודעה
שלח
שירותים  >>  גנרטורים

גנרטורים

לחברת "גיל טייכמן" שירותי הספקת חשמל, תשתיות ולוחות חשמל זמניים לפרוייקטים ייחודיים, לאירועים ולהפקות, במקומות בהם הספקת החשמל המקומית אינה קיימת או אינה מספקת . לחברה ציוד המאפשר לה לעמוד בכל סדר גודל של אירוע , בכל מקום ולכל מטרה, תוך הקפדה על תיאום, סדר ובטיחות. היכולות הלוגיסטיות המורכבות שלנו, ציודים ייחודיים ומקצועיות הצוות מאפשרים לנו להחזיק את הטוב שבשני עולמות הגנרטורים: גנרטורים ניידים ונייחים. הגנרטורים מהווים גיבוי יעיל שניתן לסמוך עליו בכל אירוע. במקרה הגרוע ביותר, בו נופל מתח החשמל, החזקה של גנרטור איכותי בקרבת מקום פותרת את התקלה בכמה דקות, כך שהאירוע או העבודה יוכלו להמשך כמתוכנן. The show must go on

גנרטורים ניידים:

מתאימים לפרויקטים קצרי תווך של מספר ימים, שבמהלכם אין צורך בתדלוק. הגנרטורים מנוידים ע"י רכבים המותאמים לנסיעה בכל סוג של שטח, ומגיעים עם מפעיל צמוד שמספק שירות ופיקוח מקצועי בעת התפעול. לכל הרכבים לוחות חשמל בעלי יציאות שונות, אשר מאפשרים משיכת חשמל ע"י גורמים מרובים באתר. את הגנרטורים הניידים ניתן להעביר בקלות ממקום למקום באזור העבודה, גם למקומות גבוהים. אין כל צורך במשאית מנוף על מנת לנייד אותם.

הגנרטורים הניידים זמינים בכל שעות היממה וניתן לקבלם בהתראה קצרה. הם מושתקים, בטוחים, יציבים ומגיעים במהירות לכל יעד. גנרטורים אלה בעלי מייצבי מתח, תדר וזרם שניתן לשנותם בהתאם לדרישות של מכשירים שונים.

עלות ההובלה כלולה במחיר הגנרטור.

גנרטורים נייחים:

מתאימים בעיקר לפרויקטים ארוכי תווך, שדורשים הספקת חשמל קבועה ממקור אחד. הספקת החשמל לאורך זמן מתאפשרת ע"י מכלי סולר חיצוניים, המחוברים לגנרטורים. בעזרת משאית מנוף אפשר לנייד גנרטורים נייחים גם למקומות גבוהים ולשטחים בתנאי תעבורה קשים. 


 

 

 

Signed by
  עמוד הבית | מפת האתר | דרושים | צרו קשר | אדריכלים  

חברת גיל טייכמן הינה חברת התאורה הגדולה והמתקדמת בארץ ובעולם בתחומים
תאורה לאירועים ,מסכי לד,עיצוב תאורהתאורה אדרכלית ,אספקת חשמל וגנרטורים, תאורה למופעים
ובמות
,תאורה לחתונות ,מופעי לייזר ומולטימדיה ,לימודי תאורה .