תאורה
חיפוש
   חיפוש
תאורה לאירועים
תאורה להפקות
תאורה אדרכלית
חדשות התאורה - ארכיון
שותפים לדרך
מגזין התאורה
ניוז ינואר 2012
חדשות החברה
מקסידום MAXIDOME
צור קשר
שם
טלפון
דוא"ל
הודעה
שלח
אודות  >>  אודות החברה - גיל טייכמן תאורה

אודות החברה - גיל טייכמן תאורה

חברת גיל טייכמן, The art of light, פועלת כשני עשורים והנה החברה הגדולה והמובילה בארץ בתחום ייזום, עיצוב וביצוע של מערכות תאורה, תשתיות חשמל, מיזמים ופרויקטים טכנולוגים גדולים. החברה נותנת שירותים מעבודות פרטיות קטנות ועד לפרויקטים לאומיים ייחודיים. לנוחות הלקוחות בנתה החברה אולם תצוגות מהמפוארים והמשוכללים בארץ, בו ניתן לראות את הציוד החדיש והאיכותי ביותר בשוק העולמי ואת שלל פתרונות התאורה והמוצרים הנלווים, אותם היא מציעה. באולם התצוגות אף מתקיימות הדרכות מקצועיות, טכנולוגיות וקריאטיביות. החברה עוסקת במכלול פתרונות התאורה, בכל מקום ותנאי שטח. גם אם נראה כי האתגר גדול ולא קיים פתרון, חברת גיל טייכמן תרתום את אנשיה למשימה. על מנת לתת פתרונות תאורה מיוחדים באופן מקצועי עם ביצוע מושלם, הוקמו חברות בת, בעלות התמחויות מקצועיות: חברת "אריכא מערכות לייזר" המתמחה במערכות וידאו ומיצגי לייזר, חברת טייכמן-רוזנטל מתמחה בייעוץ תכנון וביצוע תאורה אדריכלית וטכנולוגיית LED וחברת:
TPI (Teichman Perchig International Ltd.) – International Audio-Visual & IT services המתמחה בתכנון וביצוע שירותים אורקוליים ותאורה עבור כנסים ואירועים בינלאומיים בחו"ל.

כל הפקה מבית היוצר של גיל טייכמן היא יצירת אומנות של אור. התאורה הנכונה עושה את ההבדל בין עוד אירוע לבין אירוע עוצר נשימה ובלתי נשכח.

 

ניסיון של שנים, צוותים טכניים מקצועיים ואלפי אירועים הקנו לחברה יכולות טכניות גבוהות והישגים יצירתיים מרשימים. מקצועיות, קריאטיביות ובטיחות הן מילות מפתח המובילות את החברה וחלומות הם הדלק שמניע אותה להזיז הרים.


Signed by
  עמוד הבית | מפת האתר | דרושים | צרו קשר | אדריכלים  

חברת גיל טייכמן הינה חברת התאורה הגדולה והמתקדמת בארץ ובעולם בתחומים
תאורה לאירועים ,מסכי לד,עיצוב תאורהתאורה אדרכלית ,אספקת חשמל וגנרטורים, תאורה למופעים
ובמות
,תאורה לחתונות ,מופעי לייזר ומולטימדיה ,לימודי תאורה .