תאורה
חיפוש
   חיפוש
תאורה לאירועים
תאורה להפקות
תאורה אדרכלית
חדשות התאורה - ארכיון
שותפים לדרך
מגזין התאורה
ניוז ינואר 2012
חדשות החברה
מקסידום MAXIDOME
צור קשר
שם
טלפון
דוא"ל
הודעה
שלח
שירותים  >>  שירותי תאורה לאירועים פרטיים

שירותי תאורה לאירועים פרטיים

חברת גיל טייכמן ידועה בעיקר בשל הפרויקטים יוצאי הדופן שהפיקה לאורך השנים, אך היא מתמחה גם באירועים פרטיים קטנים יותר כגון חתונות חלומיות ובר מצוות ייחודיות. כל אירוע מתוכנן ומבוצע בקפדנות, מקצועיות ויצירתיות על מנת להביא לתוצאה ברמה הגבוהה ביותר. מגוון האירועים מתקיים בבתים פרטיים, בטבע, בחופי ים, באתרים היסטוריים ובגני אירועים.

אנו מקשיבים למנגינת ליבו של הלקוח ויוצרים עבורו את הפנטזיה של הערב האישי שלו.

אם לקוח מעוניין להפתיע את האורחים בערב רומנטי על שפת הים, ניצור עבורו חווית אור שתגרום למשתתפים להרגיש שכל מה שקיים ביקום זה החול הרך והמלטף ורחש גלי הים. אנו נטפס עם הלקוח אל ההרים הכי גבוהים ונעניק לו את התחושה של ישיבה ברומו של העולם. נצא אתו אל השדות הירוקים ונהפוך אותם למרחבים פתוחים כשרק קו האופק מסמן את סופם. נצבע עבורו אתרים היסטוריים בשלל צבעי הקשת ונאיר אותם לתחייה כבימי קדם.

בביתו הפרטי של הלקוח, יעברו האורחים מהעולם הפרטי שהם מכירים ביום יום לממד קסום של צבע ואור. להגשים את חלומותיו הכמוסים של הלקוח זו האהבה והאומנות שלנו.

בעזרת אמצעי התאורה המשוכללים והאיכותיים ביותר שקיימים, ותכנון עיצוב וביצוע מקוריים וייחודיים, אנו קולעים ללב משאלתו של הלקוח פעם אחר פעם. ביכולתנו להעניק בכל אירוע שירותים מיוחדים כגון תאורה מעוצבת, תאורה לרחבות ריקודים, אווירת אור מיוחדת בשולחנות, שביל גישה מואר בהתאם לרוח האירוע, מסכי הקרנה(LED) בעלי תמונה חדה, מכונות עשן, מערכות לייזר, תאורה למסיבות ועוד הרבה יותר.

בגני אירועים ברחבי הארץ התקנו לנוחיות לקוחותינו מערכות תאורה קבועות שמאפשרות הוספת אפקטים מיוחדים ומבחר פתרונות תאורה מרהיבים, אותם ניתן לבחור מתוך תפריט שדרוגים. כך אנו הופכים ביד אומן את האירוע שהלקוח הגה בדמיונו למופע חי ונושם.

לגלריית אירועיים פרטיים

Signed by
  עמוד הבית | מפת האתר | דרושים | צרו קשר | אדריכלים  

חברת גיל טייכמן הינה חברת התאורה הגדולה והמתקדמת בארץ ובעולם בתחומים
תאורה לאירועים ,מסכי לד,עיצוב תאורהתאורה אדרכלית ,אספקת חשמל וגנרטורים, תאורה למופעים
ובמות
,תאורה לחתונות ,מופעי לייזר ומולטימדיה ,לימודי תאורה .