תאורה
חיפוש
   חיפוש
תאורה לאירועים
תאורה להפקות
תאורה אדרכלית
חדשות התאורה - ארכיון
שותפים לדרך
מגזין התאורה
ניוז ינואר 2012
חדשות החברה
מקסידום MAXIDOME
צור קשר
שם
טלפון
דוא"ל
הודעה
שלח
שירותים  >>  תאורת חוץ

תאורת חוץ

לחברת גיל טייכמן תאורה התמחות רבת שנים בפרויקטים מתקדמים של תאורת חוץ, בהם עבודות דגל שהתפרסמו בארץ ובגם בעולם בזכות החדשנות שלהם. אחד הפרויקטים הראשונים שלנו, ואולי גם הידוע ביותר שבהם, הוא פרוייקט תאורת בנייני עזריאלי, אחת מעבודות תאורת החוץ הגדולות והמורכבות שנעשו בישראל, ואשר מעט חברות תאורה אחרות בארץ, אם בכלל, מסוגלות לקחת על עצמן.

פרוייקט דגל נוסף בתחום תאורת חוץ הוא זה של פסטיבל האור שמתקיים בירושלים. חברת גיל טייכמן פרסה מיצגי תאורת חוץ מתקדמים, כולל תאורת לייזר, תאורת לדים וטכנולוגיות תאורה נוספות בכל רחבי העיר לרווחת התושבים והמבקרים הרבים שפוקדים את הפסטיבל.

תאורה לחתונות המתקיימות תחת כיפת השמיים

חתונות רבות, בעיקר בחודשי האביב והסתיו, מתקיימות בחוץ תחת כיפת השמיים מה שמצריך תאורת חוץ ייעודית שתפיק את המרב מן הסביבה בה מתקיימת החתונה. בניגוד לאולם, שם התאורה והאפקטים קבועים ותוכננו בהתאם לסטנדרטים קבועים, בסביבה חיצונית יש להביא בחשבון מספר רב של פרמטרים דינאמיים שחיוניים להצלחת האירוע. לחברת גיל טייכמן תאורה יש את הכלים הטובים ביותר ואת הניסיון העשיר ביותר אשר מאפשרים לה להתמודד באופן היעיל והמוצלח ביותר אם תנאי התאורה בסביבת חוץ כדי להבטיח שהתאורה תחמיא ותדגיש את האלמנטים החיוביים בסביבה בה מתקיימת החתונה ובעיקר למוזמנים ולבעלי השמחה, הלוא הם החתן הכלה. תאורה טובה תבטיח תמונות מלאות חיים יותר, וידאו עשיר בפרטים וזכרונות מתוקים יותר מהחתונה שלכם.

Signed by
  עמוד הבית | מפת האתר | דרושים | צרו קשר | אדריכלים  

חברת גיל טייכמן הינה חברת התאורה הגדולה והמתקדמת בארץ ובעולם בתחומים
תאורה לאירועים ,מסכי לד,עיצוב תאורהתאורה אדרכלית ,אספקת חשמל וגנרטורים, תאורה למופעים
ובמות
,תאורה לחתונות ,מופעי לייזר ומולטימדיה ,לימודי תאורה .